Demo

O nas

JKJ-MAX Zaopatrzenie Przemysłu jest firmą handlową – usługową, kierującą swoją ofertę do firm produkcyjnych, warsztatów i instytucji, jak również klientów indywidualnych.


Zapewniamy kompleksową pomoc zarówno na etapie wyposażania obiektów, jak i w trakcie działalności produkcyjnej i usługowej.
Gwarantujemy wysoką jakość narzędzi, chemii technicznej, materiałów ściernych, narzędzi skrawających oraz elementów złącznych a także innych artykułów które prezentujemy w dziale OFERTA.

W swojej ofercie posiadamy również pełną gamę systemów wspomagających wizualizację produkcji – VISUAL MANAGEMENT.
Nasza firma stawia na wysoką jakość produktów, dogodne warunki handlowe a także na ciągły rozwój oferty handlowej.

Dzięki współpracy z największymi i najlepszymi producentami za granicą i w Polsce, oferujemy produkty charakteryzujące się dobrą jakością i umiarkowaną ceną ale również wysoką funkcjonalnością.

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo interesującego Was produktu - prosimy o przesłanie zapytania czy takowy jesteśmy w stanie dla Państwa sprowadzić.
Pracujemy 7 dni w tygodniu, zapewniamy DOSTAWY AWARYJNE, Sobota, Niedziela i w Świta również w godzinach nocnych dla Firm współpracujących.

Współpracując z nami, mają Państwo zagwarantowaną wysoką jakość usług, terminowość dostaw oraz atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

NASZA MISJA

„Dostarczać naszym Klientom, tylko takie produkty, które spełniają ich wymagania, zapewniając ich dostawę przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę”


 

 

POLITYKA JAKOŚCI

„Jakość rozumiemy jako ciągłe działania w celu doskonalenia wyników naszej pracy, aby móc spełniać stawiane nam przez Klientów wymagania.”


 

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ: +48 693 808 008

 
 

Klienci

100 procent naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług.

 
 

Jakość

Wszystkie nasze produkty są w 100 % oryginalne.

 
 

Dostępność

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

 
 

Terminowość

90 procent dostaw realizujemy w ciągu jednego dnia.